Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

Aktualna sytuacja n...
 
Notifications
Clear all

[Przyklejony] Aktualna sytuacja na rynku światowym

 
Marcin
(@marcin)
Member Moderator

Aktualna Sytuacja na rynku

 1. Deutsche Bank ( proszę wpisać Deutsche Bank Stock ) jest na skraju możliwości , akcje spółki idą do ściany i proces jest już na końcowym etapie ( ten bank płaci ponad półtorej miliona uchodźcom po 300 do 400 euro a może przestać płacić i co wtedy )
 2. CommerzBank Stock sytuacja jeszcze gorsza 
 3. Te dwa banki sa w gorszej sytuacji anizeli Lehman Brothers w 2008 roku przy założeniu ze tragedia upadku tych dwóch banków będzie kilkanaście razy tragiczniejsza od sytuacji z 2008 . A to tylko dwa banki
 4. Dług USA ( proszę wpisać USADEBT ) w 2008 było zadłużenie 10 trilionow ( nie miliardów USD ) a teraz jest 28 triliony USD – zadłużenie mogło rosnąć do poziomu 18 max do 20 trylionów gdyż państwo zaczyna płacić więcej odsetek aniżeli zarabia.
 5. Dług USA i błędy dodruku pieniądza oraz dług rządowy popycha USA do wojen handlowych gdyż się topią i nie chcą tragedii takiej jak w 2008 zacząć od siebie
 6. Bańki spekulacyjne na mieszkaniach i samochodach oraz na giełdach są na ostatniej prostej ( to pożyczanie pieniędzy powodowało wzrosty ale to jest dług )
 7. Chińskie firmy od 2008 roku zadłużyły się najmniej o 400% w stosunku do 2008 roku . Więcej leasingow , więcej kredytów stad nie mogą tyle samo produkować bo maja większe zobowiązania a polityka USA ich chce hamować ( tego się nie da już hamowac bo tam jest 1,5 miliarda ludzi i gigantyczny dług do spłacania ) . Ta sama sytuacja tyczy się UNI Europejskiej
 8. Bardzo duża ilość mieszkań które były w posiadaniu żydowskim w dużych miastach m.in. w Polsce w latach 2014 i 1017 została sprzedana – żydzi kupują w małych miejscowościach ( wsiach ) – zrobili sobie zaplecze gdyż wiedza ze w Izraelu niebezpiecznie oraz ze ceny nieruchomości sa ponad 400% napompowane i ta piramida runie .

Analitycy rynku mówią ze oficjalne dane ukrywane są przez żydomasonów i mówią o 800 do 900 % bance spekulacyjnej na nieruchomościach w USA oraz 600 do 700 % w Polsce. Nieruchomości w czasie kryzysu to najgorsza z możliwych inwestycji . Uczą tego w szkołach ekonomii na całym świecie. Pamiętajmy ze jak nieruchomości stracą na wartości rynkowej to banki będą wypowiadać umowy gdyż wartości danej nieruchomości nie zabezpieczą kapitału udzielonej pożyczki.

 1. Giełdy sa już tak technicznie sterowane ze widać ewidentnie plan na swiat finansów ( Giełdy Sp500 i Nasdaq sterują całymi giełdami w Europie ) – sa około 5 krotnie bardziej napompowane spekulacjami aniżeli w 2008 roku i to jest fakt . Samo Sp500 warte półtora PKB Światowej produkcji – pytanie co się stanie jak to wyparuje . Normalna wartość Sp500 to 800 do 1000 punków a teraz jest 3900 . Jedni pracują a drudzy drukują . Jak to możliwe ze jest recesja a giełdy idą do góry ? Pod pozorem druku ratują ludzkość i swiat ale robia dokładnie przeciwnie . Pozory dobra wiadomo jaki mają cel.
 2. Kryptowaluty – wartość Bitcoina od 20 stycznia 2021 roku wzrosła ze 114 tysiecy PLN do 200 tys w przeciągu kilkunastu dni . Co to pokazuje ze nie ma sensu pracować skoro czekając i nic nie robiąc możemy zyskać w kilkanaście dni tyle co za rok pracy . Pytanie co się stanie jak ktoś wpuści wirusa do systemu IT lub wyłączy prąd ? Widać ewidentnie ze cel jest taki aby ludzie uwierzyli w kryptowaluty i inwestowali w łatwe i szybkie zyski .
 3. Powyższy filmik mowi wprost o hiperinflacji gdzie w 2 minuta i 2 sekundy jest wypowiedz powstał zamęt polityczny dzięki czemu nastały czasy nazistowskich niemiec i hitlera
 4. Wiemy ze zamet , kryzys , upadek pieniądza w który tak wielu uwierzyło bo stał się bożkiem spowoduje kolejny krok do pojawienia się Antychrysta jako człowieka pokoju który powie ze naprawi świat .
 5. Patrząc na temat czy jest to blisko to odpowiem jako biznesmen ze jest to tylko cudem trzymane ze tego jeszcze nie ma ale się stanie. Jedna światowa waluta nie jest już teorią spiskową tylko faktem gdyż długi narodów są nie do utrzymania.
 6. Hiperinflacja
 7. Cel to aby wszyscy wszystko stracili  ( czyli Ci co maja np. miliony na kontach ) i żeby powstał gigantyczny chaos a patrząc jak historia lubi się powtarzac oraz ze cos co było już kiedys faktem może znowu być faktem to istenieje bardzo duze prawdopodobienstwo tego scenariusza. Jedna Cyfrowa waluta wprowadza lepszą i pełną kontrol nad ludzkością.

 

Nakładając dwa światy duchowy i fizyczny i opisując fakty, duża ilość ludzi jest 100% pewna ze świat w tej postaci istnieje tylko dzięki łasce i cudownemu wstawiennictwu Maryi.

Gigantyczna ilość sygnałów pokazuje ten sam fakt co padł w filmie ze może to jest nasze ostatnie wystąpienie ( ostatnie dni ) przed dnami chaosu .

 

Jak się zacznie a na pewno się zacznie i szybkie będą tragedie tego swiata ( oczyszczenie ) to może jestesmy jeszcze w stanie jakoś pomóc bliźnim i sobie z przygotowaniami np. do głodu. Ludzie głodni to ludzie zdesperowani i bez kontroli a to chce wykorzystać jeden światowy rząd gdzie za dostarczanie żywności będzie dawał ludziom znamię ( czip lub znak bestii 666 )

 

Sytuacja czeka nas podobna do 1929 czarny czwartek oraz lata 30te kiedy dzięki Hiperinflacji nazistowskie Niemcy na czele z Hitlerem doszły do władzy. Na pewno teraz jesteśmy na ostatniej prostej gdzie w przeciągu nawet kilku dni wyparują nasze oszczędności i starania o lepszy byt. Można powiedzieć ze bożek mamony się rozsypie i jest to pewne gdyż nie tylko biznesmeni o tym mówią którzy się nawrócili ale biblia apokalipsa św Jana 13 rozdział ze nic nie kupisz ni sprzedaż jak nie będzie się mieć znamienia bestii. Została stworzona piramida finansowa której celem było wciągnięcie ludzkości w pułapkę dobrobytu i dóbr doczesnych oraz szybkiego dorabiania ale tak czy owak następuje już jej zburzenie. Dlatego wykorzystajcie te ostatnie chwile sensownie i zróbcie pożytek z pieniędzy czy dóbr doczesnych które maja jeszcze jaką wartość. Stopy procentowe które maja wartość zerowa plus dodruk pieniądza to pewna hiperinflacja . Mieszkania stanieją najmniej 300 do 400 procent i mało tego nikt ich nie kupi ani nie sprzeda. Banki będą wypowiadały umowy gdyż nie będą miały zabezpieczenia kwotowego na tych nieruchomościach . Dlatego nabrali ludzi tych co maja oszczędności aby wydali na nieruchomości gdyz to niby dobra inwestycja i pewne zabezpieczenie kapitału przed hiperinflacją.

Jednym słowem ślepy tylko tego nie widzi ale może usłyszeć jednakże nie ma większej slepoty niż ta ze można to widzieć ale się nie chce .

 

Pytania na które są już odpowiedzi

- czy rządzący politycy o tym nie wiedzą co się stanie ? wiedzą doskonale

- czy rządzący mogą to powiedzieć społeczeństwu ? mogą ale pytanie po co . Zawsze lud może się zbuntować i powiedzieć czemu nie powiedzieliście wcześniej

- politycy odpowiadają wprost ze wiedza o tym co się stanie jak się z nimi rozmawia jednakże odpowiedz od nich jest prosta jaki mieli wpływ na chciwości przedsiębiorców którzy brali pożyczki w obcych bankach, podpisywali kontrakty z zagranicznymi przedsiębiorstwami i większość przedsiębiorców miała założone ciągłe wzrosty w firmach . Pytanie kto komu obiecał ciągłe wzrosty oraz ze nie będzie zmian na rynku ? Dlatego politycy wolą drukować i doprowadzić społeczeństwo do ściany mówiąc ze zrobili wszystko co mogli .

Pytanie najważniejsze – kiedy może się wydarzyć sytuacja czarny czwartek 1929 roku tylko ze tym razem set razy tragiczniejsza niż na tamte czasy – odpowiedz kiedykolwiek a nawet już się powinna stać najmniej dwa lata temu. Z dnia na dzień opóźnienie skutkuje gorszymi konsekwencjami gdyz spolecznestwo traci prace, zadłuża się , przerzuca swoje uciułane finanse na kryptowaluty lub inne niby szybko pozwalające się dorobić możliwości na giełdach.

Celem tej informacji jest przedstawienie faktów tak aby móc się jeszcze zastanowić jak zagospodarować w dobry sposób ostatnie lata poswiecone na niby dorabianie i ciułanie na rzeczy doczesne. Tez pytanie do Was co się stanie jak bożek mamony się np. z dnia na dzień rozsypie jak się będą czuli Ci co poświecili ostatnie lata ciężko pracując wręcz niedosypiając i w stresie aby cos odłożyć. Co się stanie i czy sa mentalnie gotowi na wydarzenie gdzie lata pracy po prostu wyparują i staną się nicością ? Jeśli ktoś jest świadomy to mniej boli a cel to nie dać się zaskoczyć. Nie dajcie się zaskoczyć gdyż tych faktów powyższych nie da się podważyć i niestety tez zmienić. Nie mówcie sobie wewnętrznie ze to nie możliwe i ze nie teraz bo to oszukiwanie siebie samych.

This topic was modified 2 lata temu 2 times by Marek
Cytat
Topic starter Opublikowany : 28/03/2021 4:31 pm
Share: