Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

Chciałbym prosic Wa...

Notifications
Clear all

Chciałbym prosic Was o zdanie na ten temat...

Smoking_runner
(@smoking_runner)
Trusted Member

Hm. Proszę napiszcie co myślicie o tym:

Od siebie dodam że od marca 2020r. Aby nie dać się zwariować temu wszystkiemu modlę się i proszę Ducha Świętego o rozeznanie by nie pobłądzić... później czytam Pismo Święte... i zawsze w słowach Pisma świętego mam potwierdzenie tego ze nadchodzi Głód... klęska... ze będą prorokowali starcy a młodzieńcy sny będą mieli... że Bóg ochroni wybranych (przypowieść o Eliaszu na pustyni, manna z Nieba) hm... 

smoking_runner

Cytat
Topic starter Opublikowany : 31/03/2021 5:30 am
M91
 M91
(@m91)
Active Member

Bardzo łatwo się pogubić idąc teoriami spiskowymi, dlatego trzeba się modlić i jeszcze raz modlić, żeby nie zbłądzić. A najlepiej stałe pozostawać w łasce uświęcającej. Moje nawrócenie zaczęło się od energii Kundalini itp., za co jest mi wstyd, ale Pan Bóg zawsze czuwał przy mnie przez cały czas. Podobno ten co nie wierzy w nic i nie szuka odpowiedzi egzystencjalnych rozterek, jest głupcem. Ale do rzeczy. Odnosnie zniewalania chipami i narkotykami oraz lekami - dobrze mówisz - nie ma się co dać zwariować, ale wystarczy przyjrzeć się życiorysom gwiazdy z tzw klubu myszki miki B.Spears, Miley Cyrus i wiele innych. Ich zachowanie w teledyskach, każde z nich jest zniewolone nałogami, rozbite związki, homoseksualizm, biseksualizm itd. Samo zło. Co tam musiało się wydarzyć? Czy to w ogóle są ludzie czy już hologramy? Od zawsze się mówi, ze pieniądz rządzi światem, jak wiadomo to samo zło, od złego. Im bardziej się człowiek modli i zbliża do Boga, wszystko staje się coraz bardziej jasne. Materialne rzeczy i pieniądze zaczynają schodzić na 2,3, kolejny plan. I słuchajcie co się stało. Pilnowałam, żeby nikt w rodzinie się nie zaszczepił, najbardziej bałam się o dziadka. Gdy dowiedziałam się ze moja mama się zaszczepiła, serce mi pękło, poczułam żal ból rozczarowanie, których się nie da do niczego porównać. Po prosty wybiegłam od niej a moje całe ciało płakało i bolalalo jeszcze kilka dni...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2021 12:30 pm
Anita
(@anita)
Eminent Member

@m91 niestety nie mamy wpływu na decyzje innych, chociaż bardzo by się czasem chciało mieć. Ja boję się bardzo o moje nastoletnie dzieci, modlę się o nie i tłumaczę im (odnośnie szczepień), ale naprawdę nie wiem jak ostatecznie zadecydują, bo córka już, a syn za chwilę będzie pełnoletni. Tego się naprawdę boję, a dodam, że są daleko od Boga :(... Z czasem cena oporu będzie rosła i będzie bardzo, bardzo wysoka. Modlę się, abyśmy wytrwali..

Co do głodu, jestem przekonana, że będzie. Pomijając już nawet Biblię i przepowiednie, ale wszystko na to wskazuje. Niszczone są uprawy i hodowle pod byle pozorem, zakłócone łańcuchy dostaw. To dopiero początek. Jesteśmy w przede dniu wielkiego kryzysu. Ceny już bardzo rosną, ale mam wrażenie, że przed nami jakieś większe załamanie. Polecam filmy w temacie głodu (i nie tylko) Balda, otwierają oczy na ten temat, trudno nie przyznać mu racji w dedukcji:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2021 3:30 pm
Dominika i Marek polubić
Marek
(@admin)
Member Admin

Anita - masz racje Balda ma ciekawe filmy i też jestem przekonany na 100%, że stoimy o włos od czegoś dużego.  Nie ma co lekceważyć ostrzeżeń i trzeba robić zapasy jak są pieniądze. Wczoraj stal poszła o kolejne 15% do góry, czyli 65% tylko w 4 miesiące ostatnie. Hiperinflacja się rozkręca, niech tylko rząd rzuci zamiast 500zł da 700zł i więcej rozda- to rozkręci hiperinflacje. Morawiecki dobrze o tym wie bo jest bankowcem przecież.

Warto zobaczyć sobie film o hiperinflacji w Wenezueli

tak USA zniszczyli ten kraj - poligon doświadczalny. W pewnym okresie ludzie przerażeni zaczeli tam kupować złoto z gry Warcraft by w jakiś sposób przetrzymać wartość. Niezłe jaja co. 

https://businessinsider.com.pl/finanse/waluty/zloto-z-world-of-warcraft-warte-wiecej-od-waluty-wenezueli/4h0s31g

To co my jednak widzimy jest promilem - bo 95% ludzi myśli, że zaszczepią się i pandemia ucichnie i będzie jak dawniej. Dużo ludzi da  się zaczepić tylko po to by móc dalej jeździć za granicę na wakacje (mój szwagier np.)

Ludzi ciężko nawrócić. Zobaczcie wykupiłem reklamy płatne na fejsie z targetem tylko na katolików aby ten portal wypromować by ludzie się przygotowali, weszło na stronę ponad 3 tys. ludzi ile zostało? 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2021 5:12 am
Dominika polubić
M91
 M91
(@m91)
Active Member

@admin http://extra.natemat.pl/pojechalismy-do-wenezueli-zobaczyc-ten-koniec-swiata

polecam przeczytać, serce się kraje...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2021 7:33 am
Marcin
(@marcin)
Member Moderator

@anita

Zaznaczony na czerwono tekst w apokalipsie mówiący wprost ze nikt nie kupi ni sprzeda bez znamienia czyli jaki wniosek ????

Wniosek ze przed tymi wydarzeniami trzeba mieć te niezbędne rzeczy aby móc funkcjonować na świecie i żyć jakiś określony czas czyli mniej wiecej te 1260 dni ( trzy i pół roku ). Jednakże jakby ten czas nie został skrócony to nikt by nie przeżył.

Co jest potrzebne ciału aby żyło m.in żywność . Czyli ci wierzący jak nie będą chcieli przyjąć znamienia bestii to nic nie kupią ani nic nie sprzedadzą. 

NOWY TESTAMENT
Apokalipsa św. Jana 

Rozdział 13
Bestia druga, czyli Fałszywy Prorok, na usługach pierwszej

11 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi:
miała dwa rogi podobne do rogów Baranka,
a mówiła jak Smok7.
12 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje,
i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii,
której rana śmiertelna została uleczona.
13 I czyni wielkie znaki,
tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.
14 I zwodzi mieszkańców ziemi
znakami, które jej dano uczynić przed Bestią,
mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii,
która otrzymała cios mieczem,
a ożyła.
15 I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii,
tak iż nawet przemówił obraz Bestii
i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici,
którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii8.
16 9 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć10.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2021 12:55 pm
Anita
(@anita)
Eminent Member

@marcin - tak, wiem o tym zapisie w Biblii.

Dzisiaj gdzieś przeczytałam, a co jeśli znamię na czoło to test PCR (patyk wkładany głęboko, de facto aż "pod mózg"), a znamię na rękę to szczepionka?

Nigdy tak na to nie patrzałam, a mamy się wystrzegać wszystkiego co ma choćby pozór zła. Z drugiej strony gdzie kończy się ostrożność, a gdzie zaczyna obłęd?.. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2021 9:48 am
Dominika polubić
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Trusted Member

@anita Pan niewiadomego przyjęcia zamienia lub przyjęcia go pod przymusem fizycznym nie zaliczy do przyjęcia znamienia tyle w temacie. 

smoking_runner

OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 09/04/2021 10:10 am
Marcin
(@marcin)
Member Moderator

@anita

Skoro wszystko jest w rekach Boga to czym jest wirus 

Teraz Bóg testuje wierność ludzkości. 

Szczepionka nie oznacza potępienia ale możliwe cierpienia i powikłania. Cierpienie jest miłe Bogu a człowiek ciepiący zazwyczaj wraca do Boga. 

Osoby które sie teraz szczepią uciekają się do ludzkich możliwości i szukają pomocy u ludzi np rządzących. Skoro Bóg stworzył doskonałą istotę pod względem DNA a oni ingerują w Boże dzieło to wiemy jaki będzie skutek i jaką mogą mieć intencje . Uważajcie żebyście nie zostali zwiedzeni 

Szatanowi chodzi teraz w szczególności o zwiedzenie i oddanie wolnej woli. 

Teraz ciągle ludzie podejmują decyzje np w sprawie szczepienia z Wolnej Woli a maja np pobudki strachu, lęku , utraty pracy, utraty majątku , utraty wizerunku, braku możliwości rozwoju , pozycji finansowej itp. Każdą decyzje która podejmujesz trzeba analizować w sensie owoców i intencji . 

Osoba pełna wiary śmierci sie nie boi a juz nie raz było pisane żeby nie płakać za tymi co teraz odchodzą gdyz oni są w owiele lepszej sytuacji niz my którzy wejdziemy w te czasy. Bóg ich nie karci ale oszczędza zabierając z ziemi własnie teraz . Jak wejdziemy w te czasy to zapanuje nam nami strach a teraz jesteśmy zasiedziali wygodnie w swoim życiu. Jak wejdziemy w czas chaosu to nie wiemy jak przejdziemy proby i jak sie zachowamy . Jak sie zachowamy gdy będziemy głodni tydzień lub nas cos zaboli a nie będzie wsparcia , jak przejdziemy próby chłodu lub psychicznego wyczerpania? teraz jest czas aby działała tylko WOLA BOGA OJCA a nie sztuczne walczenie o ziemski byt . Pamiętajmy ze teraz np możemy iść do czyśćca a później mogą być takie próby i wydarzenia ze jeszcze bardziej nas mogą oddalić od Boga . Dlatego trwa oczyszczenie i Ci którzy odchodzą są oszczędzani. 

To Boży plan a nie nasz . Jeśli ktoś chce brać niesprawdzona szczepionkę i testować na sobie ze może przeżyje rok lub dwa to niech tak robi jednakże zawsze może tego kogoś spotkać nieszczęśliwy wypadek lub np zawał lub rak i inne nieszczęścia . Popatrzmy na tych co biorą szczepionkę , sa to ludzie nie czytający , nie rozeznawajacy , lękliwi anawet leniwi możliwe ze letni duchowo, rzadko szukający prawdy lub niewierzący . W planie Bożym jest teraz oddzielenie zimnych i letnich . Ci letni duchowo musza się ustalić . Skoro szczepionka może mieć powikłania to możliwe ze beda cierpienia . Jeśli będą cierpienia to może Ci ludzie powrócą do Boga proszą o cud uzdrowienia lub zmniejszenie mąk. Skoro Bóg chce większość uratować to ostatnia droga ratunku dla dzieci zbuntowanych jest cierpienie, wojna głód , klęski itp. teraz czeka ludzkość śmierć bożka mamony . Pytanie jak bożek mamona umrze jak sie zachowają Ci co poświecili całe swoje życie na tego bożka ? Jak sie komuś materialny swiat zawali to co zrobi , czy wroci do Boga czy totalnie już przepadnie i znienawidzi świat . 

Teraz jest czas zwracania tylko na stronę Duchową i spełnianie Bożej Woli. Każda rzecz która ma być wykonana musi/powinna mieć intencje i cel 

Dobro buduje a zło niszczy jednakże patrząc na budowę statku Tytanic to budowa była dobrem bo cel był przewozić ludzi ale zatopiła go zła intencja gdyż chcieli przepłynąć jak najszybciej mówiąc ze jest niezatapialny ( pycha ) . Wręcz był napis ze nawet BÓG go nie zatopi.

Jutra nam nikt nie obiecał i ze będzie na ziemi ciągły raj . Nasza postawa pielgrzymowania ma przejść przez trud życia i wydać owoce pozwalające wejść do życia wiecznego dlatego życie nieraz trwa u jednych 40 lat a u innych aż 90 lat . To ze teraz ludzie umieraja to czy nas powinno dziwić skoro ostatnie 20 wieków tez ludzie umierali . Druga wojna światowa zabiła w 5 lat 60 milionów ludzi a my teraz legalnie za pomocą aborcji , spiralek , tabletek dzień po itp zabijamy rocznie ponad 300 milionów istnień . Co bardziej Boga boli tych 450 zgonów niby na Covid dziennie , mało tego ludzi którzy swoje już przeżyli i się jakoś duchowo ustalili czy te niewinne duszyczki w setkach tysięcy które mogły stanąć na ziemi ale nigdy nie stanął . 

NOWY TESTAMENT
Ewangelia wg św. Łukasza
Warunki naśladowania Jezusa

23 7 Potem mówił do wszystkich: «Jeśli kto chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech Mnie naśladuje! 24 Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa. 25 Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie? 26 8 Kto się bowiem Mnie i słów moich zawstydzi, tego Syn Człowieczy wstydzić się będzie, gdy przyjdzie w swojej chwale oraz w chwale Ojca i świętych aniołów. 27 Zaprawdę, powiadam wam: Niektórzy z tych, co tu stoją, nie zaznają śmierci, aż ujrzą królestwo Boże».
This post was modified 6 miesięcy temu by Marcin
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2021 10:32 am
Dominika polubić
Share: