Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

Kościoły/ Spowiedni...
 
Notifications
Clear all

Kościoły/ Spowiednicy

5 Posty
3 Users
2 Likes
416 Widok
(@anita)
Posty: 21
Eminent Member
Topic starter
 

Nie wiem czy piszę we właściwym podforum, jeśli nie, proszę moderatora o przeniesienie posta.

Temat jaki chciałam zaproponować dotyczy kościołów. Wiadomo, jeden drugiemu nie równy. Co Wy na to, abyśmy polecali sobie te kościoły, które nie poddają się obecnemu zamordyzmowi?  W których nie czujemy się wytykani palcami za takie a nie inne zachowania, etc.

Ja mam na Górnym Śląsku dwa takie miejsca, jeśli jest ktoś zainteresowany chętnie podzielę się informacją :).

 

Drugi temat, jaki chciałabym poruszyć dotyczy spowiedników. Przyznam, że mam z tym problem. Szukam takiego, który będzie takim trochę kierownikiem duchowym, który potraktuje mnie bardziej indywidualnie, wiecie co mam na myśli? Wiadomo, że każdy ma trochę inne oczekiwania, ale wydaje mi się, że istnieje pewien uniwersalny zespół cech charakterystycznych dla takich kapłanów.

Napiszcie proszę co sądzicie o powyższym. 

 
Opublikowany : 30/03/2021 12:57 pm
Marek
(@admin)
Posty: 105
Member Admin
 

W pobliżu mojej miejscowości koło Namysłowa mam 3 takie miejsca gdzie proboszczowie robią co mogę by nie było limitów i zamykają oczy ile osób jest 🙂  

Co do dobrego spowiednika - to znam bardzo dobrze księdza na Podlasiu gdzie zamawiam Msze Święte -świetny ksiądz (z doświadczeniem kilkuletnim egzorcysty) pewni on by się spisał - no chyba że ktoś trafi się z Podlasia to mogę dać namiary 🙂

 

 
Opublikowany : 30/03/2021 1:19 pm
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Posty: 66
Trusted Member
 

Ja jestem z Podlasia 😉 może masz na myśli ks. Adama ?

Ja co prawda mam u siebie w Sokółce spowiednika. 

Co do tematu przewodniego: 

Spowiednik bardzo ważna sprawa ale najważniejsze jest nasze nastawienie do spowiedzi bo w każdym konfesjonale jest Sam Pan Jezus... ze swojego doświadczenia 

Czasem chłodny i bez nauki/słowa Sakrament Pokuty i Pojednania tez ma cel...

Z Bogiem .

smoking_runner

 
Opublikowany : 30/03/2021 2:35 pm
Marek
(@admin)
Posty: 105
Member Admin
 
Wysłany przez: @smoking_runner

Ja jestem z Podlasia 😉 może masz na myśli ks. Adama ?

 

Nie - to jest ks. Jarosław z Parafia św. Stanisława Bp.M. Milejczyce

 
Opublikowany : 01/04/2021 6:58 pm
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Posty: 66
Trusted Member
 

@admin a to nie znam nie znam 😉 Podlasie to duży region -khykhykhy 😉 😉 😉 

smoking_runner

 
Opublikowany : 01/04/2021 7:08 pm
Share: