Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

Powitanie od Pawła ...

Notifications
Clear all

[Przyklejony] Powitanie od Pawła z 3DC

3 Dni Ciemnosci
(@3-dni-ciemnosci)
Member Moderator
Szczęść Boże kochani.

Ogromnie mi miło Was powitać i że mogę tu z Wami być.
Będę tu z założycielem tej strony adminem.
Dziękuję Markowi za uzyskane zaufanie.
Tutaj swobodnie będziemy mogli rozmawiać, gdzie nastawiam się na konstruktywne pomysły, krótkie rozmowy, a nie kafejkę.
Uważam również, że to nie miejsce na kłótnie, które i tak wystarczająco zniszczyły w Polsce co zniszczyły, a dziedzin wiele.
Jesteśmy właśnie w miejscu, gdzie mimo trudnych czasów, będziemy sobie wspólnie pomagać dobrym słowem i pomysłem, już poza cenzurą FB.
Jest jak jest.
A to dopiero początek.
Prawdziwymi fajerwerkami antychryst dopiero nas poczęstuje.
I dlatego tu się gromadzimy, by w zupełnie bezpiecznym miejscu rozmawiać wspólnie ze sobą.
Wydaje mi się, że równie dobrym będzie wymiana się numerami, kto z kim zechce.
Admin założy oddzielną zakładkę, a tam się będziemy wymieniali nie numerami, a... profilami FB. I tak poufność będzie zachowana.
Myślę, że jest to wystarczająco poufne miejsce.
W imieniu administracji oraz swoim bardzo proszę o merytorykę i życzliwość, czyli wzajemne poszanowanie.
Jak dobrze pójdzie jutro na 3DC nowy film.
Strona 3DC ma obcięte zasięgi o 90%, ale poprzedni film miał 200 like, co w starym przełożeniu dało by 2000, wiec i tak jest dobrze.
A na filmie powiem sporo ciekawych rzeczy, jak mi się to zdarza popełnić 😉

Szczęść Boże 
Cytat
Topic starter Opublikowany : 29/03/2021 4:25 pm
Marek
(@admin)
Member Admin

Szczęść Boże 

Witaj Paweł - fajnie że tak szybko się dogadaliśmy, choć przyznam się wszystkim, że Paweł od prawie chyba roku co miesiąc pomagał mi w promowaniu zrzutek na Msze Święte -  które organizuję i dzięki niemu zasięg znacznie się zwiększył. W niebie duszyczki ci same kiedyś podziękują 🙂

Na tym forum mam nadzieje Duch Święty będzie działał i podsuwał same to dobre pomysły dla dobra bliźniego - bo o to chodzi aby sobie pomóc wzajemnie. Także wspólnie z Pawłem i jeszcze jednym kolegą Marcinem witamy wszystkich na forum. 

Niech Pan Bóg błogosławi naszym staraniom, a Maryja niech ma Nas wszystkich w opiece.

This post was modified 7 miesięcy temu by Marek
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2021 4:56 pm
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Trusted Member

Z Bogiem Panowie. Jak Bóg z nami to kto przeciwko nam 😉 wiadomo kto ;)... Ciesze się że tu jestem i coś czuje ze w dobrym miejscu jestem. Do poczytania a może i do zobaczenia.

smoking_runner

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2021 7:24 pm
Anita i Marek polubić
Imaginem_Dei
(@imaginem_dei)
New Member

Szczęść Boże  🙂 

Trafiłam tu ze stronki 3DC 😘👍✝️

Karina

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2021 1:24 pm