Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

Musimy mieć czym od...
 
Notifications
Clear all

Musimy mieć czym oddychać

1 Posty
1 Users
2 Likes
1,134 Widok
Marek
(@admin)
Posty: 105
Member Admin
Topic starter
 

Czyste powietrze jest niezbędne

Żeby oddychać, musimy mieć powietrze. To oczywistość i pewnie część z Was dziwi się, czemu to trafiło tu do zestawienia. Przecież powietrza nigdy nam nie brakuje, prawda? Prawie prawda… W przypadku wybuchu jądrowego, zwłaszcza tak zwanej brudnej bomby (bomby kobaltowej) w powietrzu unosić będzie się mnóstwo pyłu radioaktywnego. Oddychanie takim powietrzem będzie naprawdę groźne, bo pył trafi do naszych płuc i będzie dostarczać nam promieniowania niejako od środka. Jeśli przygotowujesz się na trąbę powietrzną albo inny kataklizm i chcesz go przeczekać w piwnicy, musisz zadbać o to, by wentylacja tej piwnicy była dostatecznie intensywna.

Ostatnimi czasy wzmożyły  się wybuchy wulkanów- każdy to chyba widzi. Tylko kwestia czasu kiedy któryś z nich wybuchnie. W jednej chwili zmieni się wszystko. Warto poza maskami z gaci szytych na covida mieć coś lepszego.

Jedna z lepszych masek w przystępnej cenie:

https://www.3mpolska.pl/3M/pl_PL/firma-pl/all-3m-products/~/3M-6800-Maska-pełna-wielokronego-użytku-rozmiar-M-średni/?N=5002385+3292817024&rt=rud

This topic was modified 3 lata temu by Marek
 
Opublikowany : 26/03/2021 11:51 am
Dona and Smoking_runner reacted
Share: