Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

Różaniec przyniesie...
 
Notifications
Clear all

Różaniec przyniesie ochronę

 
Marek
(@admin)
Member Admin

Gisella Cardia - Różaniec przyniesie ochronę
Matka Boża Gisella Cardia 25 lipca 2020 roku:

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu zgromadzeni na modlitwie i wysłuchaliście mojego wezwania w waszych sercach. Umiłowane dzieci, kontynuujcie codziennie modlitwę, zwłaszcza odmawianie Różańca Świętego, który jest jedyną * ochroną, jaką będziecie mieli przed złem. Dzieci, rozejrzyjcie się dookoła: trzęsienia ziemi, tsunami, niszczycielskie burze nie ustaną - tylko modlitwa odmawiana sercem może coś zmienić, ale wszystko musi się spełnić, bo tak zostało napisane. Porzuć swoją wolę i zawsze bądź w woli Bożej. Jesteście przyzwyczajeni do mechanicznego życia: porzućcie rzeczy ziemskie i miejcie więcej uwagi na sprawy niebieskie, ponieważ tylko w ten sposób będziecie w stanie kroczyć trudniejszą, ale poprawniejszą ścieżką. Uważajcie, dzieci, nie wpadajcie w pułapkę diabła: kocham was i chcę, żebyście zostali zbawieni.Chciałbym, aby moja armia światła mogła zjednoczyć się jednym głosem. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

* Nie należy tego rozumieć jako sugestii, że inne formy modlitwy nie mają żadnej wartości, ale jako podkreślenie szczególnej roli różańca jako broni duchowej - roli podkreślanej w pismach wielu mistyków dawnych i obecnych, a dodatkowo potwierdzonej przez świadectwa wielu egzorcystów. Nadchodzi czas, który dla wielu już nadszedł, kiedy publiczne Msze św. Nie będą już dostępne. W tym względzie odwołanie się do Jezusa poprzez tę skuteczną modlitwę będzie miało kluczowe znaczenie. Sługa Boża S. Łucja z Fatimy również nawiązała do tego:

Otóż, gdyby Bóg przez Matkę Bożą poprosił nas, abyśmy codziennie chodzili na Mszę św. I przyjmowali Komunię św., Z pewnością byłoby bardzo wielu ludzi, którzy powiedzieliby, całkiem słusznie, że nie jest to możliwe. Niektórzy ze względu na odległość dzielącą ich od najbliższego kościoła, w którym odprawiano Mszę; innym ze względu na okoliczności ich życia, stan życia, pracę, stan zdrowia itp. ” Jednak „z drugiej strony odmawianie różańca jest czymś, co każdy może zrobić, bogaty i biedny, mądry i ignorant, wielki i mały. Wszyscy ludzie dobrej woli mogą i muszą codziennie odmawiać Różaniec… - Krajowy Rejestr Katolicki , 19 listopada 2017 r

Co więcej, Matka Boża wzywa nas tutaj do „modlitwy otrzymanej sercem”, co oznacza, że ​​różaniec należy odmawiać w duchu, z jakim papież Jan Paweł II nawoływał wiernych - jakby to była „szkoła Maryi”, u stóp której stoimy. usiąść i rozmyślać o Zbawicielu, Jezusie Chrystusie ( Rosarium Virginie Mariae, 14). W rzeczywistości św.Jan Paweł II poszedł dalej, wskazując prawdziwą moc różańca w historii Kościoła, która odzwierciedla to objawienie przekazane Giselli:

Kościół zawsze przypisywał tej modlitwie szczególną skuteczność, powierzając różaniecowi, jego chóralnej recytacji i nieustannej praktyce najtrudniejszych problemów. W czasach, gdy samo chrześcijaństwo wydawało się zagrożone, jego wyzwolenie przypisywano mocy tej modlitwy, a Matkę Bożą Różańcową uznawano za tę, której wstawiennictwo przyniosło zbawienie. - Rosarium Virginis Mariae , n. 38

rosarydaily

ŹRÓDŁO - tłumaczone translatorem z ANG na PL

Cytat
Topic starter Opublikowany : 10/04/2021 7:18 am
Share: