Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

Na czas gdy może bę...

Notifications
Clear all

Na czas gdy może będzie bardzo ciężko...

Strona 1 / 2

Smoking_runner
(@smoking_runner)
Trusted Member

Nie odbierajcie proszę tego postu górnolotnie - ani też jako obietnice bez pokrycia.

Jeżeli nadejdzie taki moment, w którym doszłoby do prześladowań - pamiętaj o tym wpisie.

Kup mapę papierową i zaznacz na niej te współrzędne ( w punkcie tym jest stara Kapliczka Matki Bożej)

Jeśli nic już Ci nie zostanie i będziesz szukał pomocy/schronienia 

Przyjdź miej ze sobą tylko śpiwór (jak go nie będziesz miał to też damy radę)

Nie odmówię pomocy nikomu w tym czasie / przysłowiowo podzielę się ostatnią kromką chleba 

53*21'52,8"N 23*29'13,2"E

Będę tam w każdy czwartek owego czasu o godzinie 15.00 

Jeżeli mnie nie będzie to będzie znaczyć tylko tyle, że Pan powołał mnie wcześniej niż myślałem na dzień pisania owej treści.

Z Bogiem.

smoking_runner

Cytat
Topic starter Opublikowany : 29/03/2021 7:43 pm
Monika i Marek polubić
Marek
(@admin)
Member Admin

Dobre masz serce 🙂 tak trzymaj. 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2021 10:28 pm
M91
 M91
(@m91)
Active Member

Dzień dobry, 

Do tego, że nadchodzą czasy ostateczne, nie mam żadnych wątpliwości. Jedynie nawrócenie i modlitwa, pojednanie z Bogiem są ratunkiem dla ludzkości. Jak myślicie - co szczególnie ważnego może wydarzyć się w najbliższych latach?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2021 12:11 pm
Marek
(@admin)
Member Admin
Wysłany przez: @m91

Dzień dobry, 

Do tego, że nadchodzą czasy ostateczne, nie mam żadnych wątpliwości. Jedynie nawrócenie i modlitwa, pojednanie z Bogiem są ratunkiem dla ludzkości. Jak myślicie - co szczególnie ważnego może wydarzyć się w najbliższych latach?

Myślę, że najbliższe miesiące lub może max klika najbliższych lat i będzie już NOWE NIEBO i NOWA ZIEMIA. Czyli lada chwila spodziewam się wypełnienia apokalipsy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2021 12:16 pm
Dona
 Dona
(@dona)
Eminent Member

Ja mam w głowie cały czas czerwiec tego roku 2021- 40 lecie objawień w Medjugorie... 

This post was modified 6 miesięcy temu 2 times by Dona
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2021 12:28 pm
M91
 M91
(@m91)
Active Member

@admin ok, czyli w takim sensie, ze najprościej mówiąc skończy się życie na ziemi dla wszystkich i cześć pójdzie do nieba a cześć czyściec i cześć piekło? 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2021 12:33 pm
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Trusted Member

Ja spodziewam się ucisku na najbliższe 3.5 roku... w trakcie po glowie chodzi mi to ze Rosja zrobi w... a później... czas pokaże... staram się tym nie żyć ale jakoś tak wewnętrznie czuje ze czas próby będzie bardzo bardzo Ciężki...  ludzie letniej wiary pójdą za zwiedzeniem... na takiej samej zasadzie jak teraz wzywa się do sumienia tych co nie noszą kaganców z ambony Koscielnej... lub w imię pokory zamyka się usta.. tak w momencie gdy pojawi się ten z dołu i będzie czynił cuda... wielu uwierzy... a Ci którzy nie będą wierzyć będą wyklinani od czci i wiary... Ojciec stanie przewi synowi... syn przeciw Matce... 

smoking_runner

OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 31/03/2021 12:36 pm
M91 polubić
Marek
(@admin)
Member Admin

Pamiętajcie jedno 4 kwietnia 2021 - w życie wchodzą przepisy Franciszka w Rzymie(i jest zielone światło na cały świat kto będzie chciał może używać nowego mszału) odnośnie zmian słów konsekracji i ojcze nasz - nowe mszały (myślę że cześciowo lub nie ) jest to ohyda spustoszenia i wypędzenie Pana Jezusa z jego domu.  Etna dymi od ponad miesiąca i ostrzega - skończy się cierpliwość Pana Boga i pozamiata wulkan całe te zło. Głód na pewno się pojawi sztucznie wywołany na samym początku ucisku , bo będzie to element który zmusi ludzi do czipowania (głodem i strachem najprościej ludzi manipulować) 

Niedługo się przekonamy.

Jak ujawni się antychryst - to wiemy wtedy na pewno że przed nami 3,5 roku WIELKIEGO UCISKU

This post was modified 6 miesięcy temu by Marek
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2021 12:56 pm
M91 i Smoking_runner polubić
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Trusted Member

@dona a ja Październik tego roku ;/ że  się zacznie... oby nie.

smoking_runner

OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 31/03/2021 7:03 pm
Dona
 Dona
(@dona)
Eminent Member

A Myślicie że ta szczepionka to jest już chip?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2021 7:11 pm
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Trusted Member

@dona nie ta szczepionka ma tylko spowodować by ludzie musieli brać kolejne szczepionki.

😉 takie jest moje zdanie.

smoking_runner

OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 31/03/2021 7:31 pm
Anita
(@anita)
Eminent Member

@dona ja myślę, że to nie jest wykluczone. Chip może być kolejnym punktem w planie po szczepieniach, ale wg mnie jest możliwe, że będzie nim już szczepionka, która może zawierać nanocząsteczki, które będą spełniać funkcje chipa. Taka technologia była opatentowana już kilka lat temu jak dobrze pamiętam przez Hitachi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2021 4:51 pm
Anita
(@anita)
Eminent Member

Apropo powyzszego info o nanochipach link:

https://thefutureofthings.com/3221-hitachi-develops-worlds-smallest-rfid-chip/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2021 9:07 pm
Marek
(@admin)
Member Admin

Kilka miesięcy temu był bardzo fajny filmy na niezaleznej.tv na YT wywiad z Pawłem na temat "MASZYNA DO CHIPOWANIA WSPÓŁPRACA ELONA MUSKA I BILLA GATESA - rozmowa z Pawłem"  niestety skasowali im kanał i nie mogę go znaleść na necie -Może tktoś z was oglądał? W każdym bądź razie ta maszyna miała bardzo dużo wspólnego z wizjami "Sławika" 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2021 5:02 am
Anita
(@anita)
Eminent Member

Znalazłam tu: https://gloria.tv/post/qz9BUZWCAXJM4TaiMoDNCtBXP

Nie widziałam, ale chętnie obejrzę, dzięki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2021 6:19 am
Strona 1 / 2
Share: