Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

Na czas gdy może bę...
 
Notifications
Clear all

Na czas gdy może będzie bardzo ciężko...

24 Posty
6 Users
10 Likes
2,344 Widok
Marek
(@admin)
Posty: 105
Member Admin
 
Wysłany przez: @anita

Znalazłam tu: https://gloria.tv/post/qz9BUZWCAXJM4TaiMoDNCtBXP

Nie widziałam, ale chętnie obejrzę, dzięki.

o Właśnie to był wywiad z tym chłopakiem, zaraz oglądam

 
Opublikowany : 07/04/2021 6:35 am
(@monika)
Posty: 5
Active Member
 
Wysłany przez: @smoking_runner

Nie odbierajcie proszę tego postu górnolotnie - ani też jako obietnice bez pokrycia.

Jeżeli nadejdzie taki moment, w którym doszłoby do prześladowań - pamiętaj o tym wpisie.

Kup mapę papierową i zaznacz na niej te współrzędne ( w punkcie tym jest stara Kapliczka Matki Bożej)

Jeśli nic już Ci nie zostanie i będziesz szukał pomocy/schronienia 

Przyjdź miej ze sobą tylko śpiwór (jak go nie będziesz miał to też damy radę)

Nie odmówię pomocy nikomu w tym czasie / przysłowiowo podzielę się ostatnią kromką chleba 

53*21'52,8"N 23*29'13,2"E

Będę tam w każdy czwartek owego czasu o godzinie 15.00 

Jeżeli mnie nie będzie to będzie znaczyć tylko tyle, że Pan powołał mnie wcześniej niż myślałem na dzień pisania owej treści.

Z Bogiem.

Zlokalizowałam to miejsce . Jak się mam upewnić czy to jest prawidłowe miejsce wg mnie  ? Mogę poprosić o prywatną wiadomość ? Z Bogiem i Maryją.

Monika 

 

 

This post was modified 3 lata temu 2 times by Monika
 
Opublikowany : 08/04/2021 11:36 am
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Posty: 66
Trusted Member
Topic starter
 

@monika nie wiem jak tu sie pisze pw... 🙂 ku tematowi: mam rozumiec ze zlokalizowalas w google maps czy jestes z moich okolic ? Tak czy siak jezeli nadejdzie ciezki czas i nie bedziesz miala gdzie sie podziac, nie wiedziala jak przezyc bez przyjmowania znaku... przyjdz tam a pomoge ile moge (wybaczcie brak pl znakow ale cos mi moje telefony mnie ostatnio nie lubia...)

smoking_runner

 
Opublikowany : 08/04/2021 4:16 pm
M91
 M91
(@m91)
Posty: 5
Active Member
 

@admin chciałabym przestrzec przed twórcami niezależnej tv. Wiadomo, każdy ma swój rozum, ale ludzie których do siebie zapraszają są od złego. Pewna Ukrainka, z która jest wywiad na yt, przyjeżdżała do Wrocławia i była związana z tzw Centrum Arli we Wrocławiu. Oni nie maja nic wspólnego z Bogiem. Wystarczy spojżeć. Mogłabym Opowiadać godzinami, bo niestety byłam ofiara tego przedsięwzięcia zanim nawróciłam się na Jezusa Chrystusa, nie wspominając o moim partnerze, który szukał drogi i chciał się rozwijać duchowo. Doprowadziliby go o mały włos do bankructwa, rozbili nasz związek. Dopiero jak zaczęłam odmawiać kilka różańcu dziennie w jego intencji, puścili go ze swoich szponów. Także ktoś kto promuje takich ludzi na swoim kanale, nie może mieć dobrych intencji

 
Opublikowany : 09/04/2021 1:53 pm
Marek
(@admin)
Posty: 105
Member Admin
 

@m91 Tak wiem, że niezależna.tv to ateistyczna telewizja. Oglądam tylko wybiórczo ich programy i dużą poprawkę biorę na to co mówią. Ten akurat wywiad o czipowaniu wywiad był ciekawy ale on był gdzieś z sierpnia więc go juz nie ma na necie jest skasowany a był naprawdę dobry i rzeczowy.

 
Opublikowany : 09/04/2021 3:18 pm
M91 reacted
(@monika)
Posty: 5
Active Member
 

@smoking_runner przepraszam , ze dopiero odpisuję lecz nie mogłam dostać się na grupę. Dziś pomógł mi Marek. Wracając do tematu : jestem z Warszawy i właśnie nie wiem czy dobrze zlokalizowalam to miejsce . Czy mogę Cię prosić o pomoc bo w razie czego a z tego co widać to czego już się zaczęło nie mam z córka i mamą gdzie iść . Weźmiemy wszystko co mamy i co zbieramy i będziemy uciekać . Nie wiem również jak się pisze priv

 
Opublikowany : 12/10/2021 7:38 am
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Posty: 66
Trusted Member
Topic starter
 

@monika też miałem problemy z zalogowaniem się... Jeżeli nadal jesteś napisz powiem co i jak

smoking_runner

 
Opublikowany : 23/01/2022 6:15 pm
Monika reacted
(@monika)
Posty: 5
Active Member
 

@smoking_runner wpadam tu raz na jakis czas licząc , ze się spotkamy . I udało się . To mój adres e-mail , jak możesz. Napisz : bajkoland1@wp.pl

 
Opublikowany : 03/02/2022 1:55 pm
(@monika)
Posty: 5
Active Member
 

@smoking_runner jeszcze raz proszę o kontakt- bajkoland1@wp.pl

 
Opublikowany : 12/04/2022 9:13 pm
Strona 2 / 2
Share: