Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

Notifications
Clear all

Izrael - cyberwojna

Marek
(@admin)
Member Admin

Jak to Bartosiak kiedys napisał w książce - najpierw będzie cyberataki a potem dopiero konwencjonalne uderzenie. To co się dzieje od ponad tygodnia w Izraelu na pewno nie jest przypadkiem. I wojna na bliskim wschodzi jest możliwa. 

Cytat
Topic starter Opublikowany : 06/05/2021 7:52 am
Topic Tags
Marek
(@admin)
Member Admin
Marek
(@admin)
Member Admin

Kolejny dzień i kolejny element puzlii

To naprawdę poważny meczet i poważna sprawa

https://www.magnapolonia.org/pozar-w-meczecie-al-aksa-w-jerozolimie-przy-wiwatach-izraelczykow/?fbclid=IwAR3nnVmZ3V1ix4wY-VYCWLiU2QfalTg9MK6d-7v4KAKFErH7JWgrqvdTcTc

OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 10/05/2021 7:50 pm
Marek
(@admin)
Member Admin
Marek
(@admin)
Member Admin

od 28 minuty - fragment w którym w marcu tego roku Maryja mówi o wojnie która właśnei wybucha i zaczyna się od Izraela - bardzo ciekawe.

Jak wiem kilka miesiecy przed wybuchem covida, Maryja też o tym mówiła. W tych orędziach.

OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 12/05/2021 6:41 pm
Dona
 Dona
(@dona)
Eminent Member

@admin tak jestem całkowicie przekonana o prawdziwości objawień po tej wizycie.. szczegolnie szokujące jest objawienie z 12 maja Matka Najświętsza mówi że szybko przyjdzie antychryst .. i że będzie osobą wychwalaną.. także to się dzieje

This post was modified 1 miesiąc temu by Dona
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2021 10:34 am
Marek
(@admin)
Member Admin

@dona

No ja po obejrzeniu tej majowej wizyty też jestem pewien, że te objawienia są prawdziwe. Gisela ma bilokucje, stygmaty i sporo różnych innych rzeczy się dzieje o których mówił ten ksiądz - niesamowite. Więc wojna, która się rozpoczyna z Izraela obecnie będzie tylko się rozrastać do Wielkiej wojny.

OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 14/05/2021 12:59 pm
Dona polubić
Dona
 Dona
(@dona)
Eminent Member

@admin no niestety zmusza to do stanięcia w prawdzie e to się dzieje na naszych oczach.. módlmy się o wytrwanie i poddanie Woli Bożej w czasie który nadchodzi..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2021 1:37 pm
Share: