Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

W Chinach serio wpr...
 
Notifications
Clear all

W Chinach serio wprowadzą cyfrową walute?

7 Posty
3 Users
3 Likes
376 Widok
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Posty: 66
Trusted Member
Topic starter
 

Jeżeli tam to zrobią to tylko kwestia czasu by było wszędzie:

https://www.dobreprogramy.pl/Chinska-waluta-otrzyma-date-waznosci.-Kolejny-krok-do-inwigilacji-oraz-cios-w-dolara,News,114495.html

smoking_runner

 
Opublikowany : 13/04/2021 3:25 pm
Marek
(@admin)
Posty: 105
Member Admin
 

No kilka miesięcy temu gdzieś słyszałam o takich pomysłach "spiskowe teorie" który stają się faktem. Sporo już jest takich 🙂 Tempo zaczyna narastać i co chwila to jakieś wojenne wiadomości, wulkany coraz częściej i mocniej. Dla mnie jest to oczywiste do kąd zmierzamy, ale 90% ludzi dalej łudzi się, że za chwile zaszczepią się i wszystko wróci do normy 🙂 Już nauczyciele się zaszczepili i co ? Szkoły pozamykali. Będą nas uciskać coraz mocniej - a My mamy nie pęknąć i nie dać się złamać. Obserwujemy, modlimy się, przygotowujemy i czekamy - bracia i siostry w Chrystusie już niedługo. Każdy czuje to w powietrzu 🙂 rok 2021 na pewno będzie szczególny 

 
Opublikowany : 13/04/2021 4:17 pm
Smoking_runner
(@smoking_runner)
Posty: 66
Trusted Member
Topic starter
 

@admin to nie bedzie takie proste z tego co obserwuje spolecznosc katolicka. ostatnio zastanawialismy sie z zona czy nie wstapic do domowego kosciola... by byc lokalnie blizejnludzi wierzacych w swiecie realnym... poszlismy na spotkanie i tak mimo chodem z rozmow powiem Wam ze wielu bardzo wierzacych ludzi czeka na szczepionki jak na zbawienie... spotkania w domowym kosciele robia online ... wyobrazacie sobie? (wybaczcie ze pisze bez polskich znakow ale jestem na kompie gdzienie ma pl klawiatury :). ) reasumujac uwazam ze zwiedzenie bedzie w samym KK i pochlonie wielu... trzeba sie modlic za Kaplanow by mieli ducha jak ks. Jerzy Popieluszko. oczywiscie wielu takich jest ale trzeba ich jeszcze wiecej...

smoking_runner

 
Opublikowany : 13/04/2021 7:55 pm
 Dona
(@dona)
Posty: 20
Eminent Member
 

@smoking_runner tak modlitwa za Kapłanów to teraz priorytet,

Ja np. w ostatnich dniach odkryłam Annę Dąmbską i tam jest że zacznie się dziać w miesiącu czerwcu oczywiście nie wiadomo którego roku... podaję link bardzo Ciekawe objawienia dla nas Polaków, ale pewnie już je znacie:) a pod spodem wybrany fragment: a link prorocykatolik.pl/Anna-Dąmbska.php

 

[Pytanie domyślne każdego z nas:  Panie, kiedy to będzie?]
Spodziewaliście się ode Mnie dat: dawałem wam przykład z drzewa figowego — przeczytajcie jeszcze raz ten fragment (Mt 24, 32-33). 

”A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato.  Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach.”

 
[widzimy, że chodzi o czerwiec – ”że zbliża się lato” Dopisek wydawcy KLD](...)

I Ja, Anno, oczekuję tej pory. Wiem, że niepokoi cię termin, bo chcesz uprzedzić innych. Podam ci go, kiedy będzie już bardzo bliski, abyś się nie martwiła o twoich bliźnich. Ale jeszcze wytrzymaj, przyjmując niewiedzę jako pokutę za wspólne winy. Dobrze? Jutro będę cię potrzebował, córko.(...)
 Przekaż (Janowi), że nie chcę wam podawać dnia, ale podałem już porę roku (Iz 18, 5) i miejcie ją w pamięci!

 
„Bo przed winobraniem, gdy kwiaty opadną  i zawiązany owoc stanie się dojrzewającym gronem, wtedy On obetnie gałązki winne nożycami, a odrośle oddawszy odrzuci."

 cd. werset 6:

 „Wszyscy razem pozostaną dla górskich ptaków drapieżnych i dla dzikich zwierząt na ziemi. Drapieżne ptaki na nich żerować będą latem, a wszystka dzika zwierzyna na nich przezimuje.”(...)

 
[Tu też widzimy wyraźnie, że chodzi o miesiąc czerwiec dopisek wydawcy KLD]

 
Opublikowany : 14/04/2021 7:31 am
Marek
(@admin)
Posty: 105
Member Admin
 

Co do przypowieści o drzewie figowym

I opowiedział im następującą przypowieść: «Pewien człowiek miał drzewo figowe zasadzone w swojej winnicy; przyszedł i szukał na nim owoców, ale nie znalazł.Rzekł więc do ogrodnika: "Oto już trzy lata, odkąd przychodzę i szukam owocu na tym drzewie figowym, a nie znajduję. Wytnij je: po co jeszcze ziemię wyjaławia?"Lecz on mu odpowiedział: "Panie, jeszcze na ten rok je pozostaw; ja okopię je i obłożę nawozem;może wyda owoc. A jeśli nie, w przyszłości możesz je wyciąć"».

Od ponad roku otrzymuję od Pana Boga jednoznaczne informacje o końcu czasu. Polega to na tym, że proszę Pana Boga, że jeśli chce coś mi powiedzieć to niech powie przez pismo św. i otwieram na chybił trafił pismo i wskazuję palcem odrazu fragment i czytam. I od ponad roku tak robię i kilkadziesiąt razy miałem przesłania jednoznaczne o końcu, i w 90% otwieram za każdym razem inny fragment o końcu od starego do nowego testamentu. 

Kiedyś myślałem sobie że wszystko zacznie się w 2017r we wrześniu i tak w duchu zapytałem Pana Boga czemu to tak się przeciąga i myśle otworze pismo św. może mi odpowie - i otwieram dokładnie na w/w fragmencie - byłem w szoku. Bo odczytałem to tak że 2017 + 3lata + 1rok(ten rok myślałem, że chodzi o oświetlenie sumień - bo to jest tym "nawozem "co może jeszcze wpłynąć na ludzi). Była to niedziela kiedy to czytałem rano. Idę do kościoła i na mszy jest dokładnie w czytaniu ten sam fragment z przypowieścią ! To nie może być przypadek. Szybciej w totka bym trafił niż 2 razy trafił w jeden dzień na ten sam fragment.

 

Więc 2017+3+1 = 2021 Co się stanie nie wiem, ale chyba jest bardzo blisko.

 
Opublikowany : 14/04/2021 8:07 am
Dona reacted
Marek
(@admin)
Posty: 105
Member Admin
 

Zobaczcie przed chwilą otworzyłem pismo św. i taki fragment Izajasza dostałem od Pana Boga

(inny niż wcześniejsze, ale mówiący o końcu)

 
Opublikowany : 14/04/2021 8:25 am
Dona reacted
 Dona
(@dona)
Posty: 20
Eminent Member
 

@admin niesamowite, to na prawdę nie może być przypadek. 

 

Jeżeli oświecenie ma być nawozem to teraz rzeczywiście trzeba by się modlić aby większość ludzi na świecie a zwłaszcza nas Polaków pod wpływem tego wydarzenia przebudziła się i zwróciła swe serce ku Panu Bogu.. 

This post was modified 3 lata temu 2 times by Dona
 
Opublikowany : 14/04/2021 8:57 am
Share: