Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

Rośliny lecznicze -...
 
Notifications
Clear all

Rośliny lecznicze - zalecenia dotyczące leczenia Luz de Maria de Bonilla

1 Posty
1 Users
1 Likes
7,148 Widok
Marek
(@admin)
Posty: 105
Member Admin
Topic starter
 

Rośliny lecznicze - według Pisma Świętego:

Pan stworzył lekarstwa z ziemi, a rozsądny człowiek nie będzie nimi gardził. (Sirach 38: 4 RSV)

Ich owoce są używane do jedzenia, a liście do leczenia. (Ezechiel 47:12)

… Liście drzew służą jako lekarstwo dla narodów. (Apokalipsa 22: 2)

Cenny skarb i oliwa są w domu mędrców… (Prz 21:20)

Bóg sprawia, że ​​ziemia wydaje lecznicze zioła, których roztropni nie powinni zaniedbywać… (Syr 38: 4 NAB)

I znowu,

Wszystko bowiem stworzone przez Boga jest dobre i niczego nie można odrzucać, gdy przyjmuje się je z dziękczynieniem… (1 Tymoteusza 4: 4)

Poniżej znajdują się fragmenty wiadomości do Luz de Maria de Bonilla które wspominają o chorobach, które oprócz koronawirusa przyjdą na świat.

Uwaga: Chociaż większość z tych roślin polecanych przez Niebo nie ma przeciwwskazań, to w szczególnych przypadkach mogą one powodować niepożądane reakcje (w połączeniu z innymi substancjami, lekami, przedawkowaniem itp.). Dlatego zawsze zalecamy wcześniejszą konsultację z lekarzem i przeanalizowanie każdego konkretnego przypadku, zwłaszcza co do dawki, jaką można spożyć. Nie mamy też zamiaru zastępować leków lub zabiegów przepisanych przez lekarza. Innym zaleceniem jest przeczytanie etykiet produktu i przeanalizowanie dawkowania z lekarzem przed rozpoczęciem jego przyjmowania, ponieważ w zależności od używanej marki składniki i zalecane dawki mogą się różnić.

Podano zalecenia dotyczące leczenia Luz de Maria de Bonilla
Nasz Pan Jezus Chrystus:
6 czerwca 2019 r

Moi ludzie, cierpienie zbliża się do ludzkości; choroby, o których myślano, że zostały zlikwidowane, powrócą, aby was przestraszyć, ponieważ w tych czasach szybko się rozprzestrzeniają.

Nasz Pan Jezus Chrystus:
11 maja 2019 r

Nalegałem, abyście zachowali wiarę pomimo przeszkód, pomimo zranionego „ego” - prób, których nie ma dla was wyjaśnienia, wszelkiego rodzaju chorób; trzymajcie swoją wiarę niewzruszoną

Nasz Pan Jezus Chrystus:
16 stycznia 2019 r

Choroby przeszłości nabierają siły, a to dlatego, że w niektórych laboratoriach zostały stworzone. Taka jest manipulacja, w której żyjecie, Moje dzieci, do tego stopnia, że ​​z wielkim zdziwieniem doświadczycie zapowiedzi, która wstrząśnie Moim Kościołem i sprawi, że fałszywi prorocy będą się różnić w ich przepowiedniach.

Ludu mój, wierzcie we Mnie: nie dam wam kamieni za chleb. Nie powiem wam: „oto jestem” i konfrontuję was ze złem. Ja jestem waszym Panem i przede Mną ugina się każde kolano (por. Rz 14,11).

Nasz Pan Jezus Chrystus:
20 listopada 2018 r

Moi umiłowani ludzie, wiele chorób zagraża ludzkości i wspominam o tym i informuję o tym, abyście mogli się chronić. W powietrzu roi się od wirusów i powinniście się chronić; bo to dała wam Moja Matka i będzie wam nadal dawać naturalne lekarstwa, niezbędne, abyście mogli je zastosować w praktyce, ponieważ niektóre wirusy zostały zdeformowane w laboratoriach, tak że nie reagują na leki stosowane przez ludzi. To wtedy niewierzący, którzy będą musieli wykorzystać wszystko, co jest w przyrodzie io czym wspomniała wam Moja Matka, będą zaskoczeni, widząc, jak zdrowie, jeśli taka jest Nasza wola, wraca do zdrowia.

Nasz Pan Jezus Chrystus:
10 października 2018 r

Wzywam was do zjednoczenia, zjednoczenia i pogłębienia braterstwa. Wzywam was, abyście skompilowali orędzia, w których moja Matka lub ja dostarczyliśmy wam naturalnych lekarstw niezbędnych do stawienia czoła wielkim zarazom, zarazom, chorobom i skażeniom chemicznym, na które będziecie narażeni jako ludzkość, ponieważ jest to nie tylko natura, która buntuje się przeciwko człowiekowi, ale także ci, którzy z małostkowymi i samolubnymi interesami spiskowali, by zniszczyć większość ludzkości.

Nasz Pan Jezus Chrystus:
3 sierpnia 2017 r

Niektóre z Moich dzieci nie przeżyły poważnych chwil; nie znają oblicza głodu, nie znają oblicza represji, nie znają oblicza rozpaczy z powodu braku tego, co jest konieczne do opanowania bólu. Moja Matka dała wam i da wam lekarstwa, które możecie znaleźć w naturze, a wraz z nimi złagodzić choroby i sprawić, że znikną. Nie siadaj na tym, czekając na moment, kiedy ich użyjesz: szukaj ich, gdzie możesz, szukaj ich tam, gdzie możesz je zlokalizować blisko siebie. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Plaga porusza się cicho, nie ujawniając się przed ludzkością. Masz środki i więcej, aby z tym walczyć. Nie opuszczam swojego ludu.

Nasz Pan Jezus Chrystus:
17 maja 2017 r

Wielkie choroby rozprzestrzeniają się szybko, a kiedy stają się znane w mediach zdrowotnych, nie są już w stanie ich ukryć, odwołaj się do tego, co powiedziała ci Moja Matka, aby powstrzymać niektóre choroby; ale pośród wszystkiego potrzebna jest ludzka wiara.

Najświętsza Maryja Panna:
20 maja 2017

Módlcie się, Moje dzieci, módlcie się. Nie zapominaj, że choroba pochodzi z laboratoriów: używaj dla swojego zdrowia wszystkiego, o czym ci wspomniałem.

Najświętsza Maryja Panna:
8 października 2015 r

Niewłaściwie wykorzystywana nauka przeniknęła do przemysłu farmaceutycznego i ośmielił się tworzyć szczepionki skażone wirusami w celu spowodowania śmierci lub choroby u ludzi.

Komentarz Luz de Maria:
14 października 2015 r

Bracia, Chrystus ostrzega nas przed wirusem, który posłuży jako broń biologiczna, ale z boskim błogosławieństwem nasza Matka powie nam, jak walczyć z tą chorobą, o której Chrystus pozwolił mi mieć wizję:

Widziałem człowieka z wrzodami na skórze i bardzo cierpiącym; Widziałem rękę naszej Matki na zakażonych, kładąc na nich coś podobnego do liścia rośliny i zostali uzdrowieni.

Najświętsza Maryja Panna:
13 października 2014

Nieznane choroby będą nadal atakować ludzkość, jedna po drugiej; ale kiedy dotrą do człowieka, zapewnię ci naturalne środki do walki z nimi.

Nasz Pan Jezus Chrystus:
30 maja 2013 r

Ciąży na tobie ciche przejście plagi, która zniszczy życie ludzi. Tylko pomoc Mojej Matki może to powstrzymać; użyj w tym celu Cudownego Medalika, niosąc wiarę jako sztandar triumfu.

Nasz Pan Jezus Chrystus
12 lutego 2012

Plaga szerzy spustoszenie; zapieczętujcie się w Imię Mojej Krwi. Pobłogosław swój pokarm znakiem Mojego Krzyża i zachowaj żywą wiarę.

Nasz Pan Jezus Chrystus:
17 marca 2010

Moi drodzy umiłowani ludzie, kocham was. Kocham Cię nieskończenie i dziś wzywam Cię, abyś umieścił Mój krzyż w widocznym miejscu w swoim domu. Nie bój się, nie wstydź się, że cię rozpoznają, bo cię kocham i nieustannie cię rozpoznaję. Dziś ponownie wzywam was, abyście namaścili drzwi waszych domów, ponieważ zbliża się zaraza dla ludzkości.

Nasz Pan Jezus Chrystus:
14 kwietnia 2010

Zaraza zbliża się do ludzkości. Jest to wytwarzane przez ludzkie ręce, które chcąc utracić jakąś władzę ekonomiczną, którą ostatnio utracili, spowodują choroby wśród Moich. To powoduje wielki ból Mojego Serca. Dlatego ostrzegam was i ponownie przypominam o korzystaniu z sakramentaliów, abyście się chronili. Przypominam ci, abyś namaścił swoje domy dla ochrony.

Najświętsza Maryja Panna:
5 września 2010

Moje małe dzieci, karzecie siebie. Sprowadziłeś na siebie zapowiadaną plagę. Ludzkie serce odczuje wielkie spustoszenie. Ludzie nauki będą zdezorientowani, gdy poczują niemożność znalezienia lekarstwa. Zrozumieją, że tylko wiara w moc Bożą uleczy to cierpienie; On uleczy to cierpienie poprzez sakramentalia i instrukcje, które daliśmy wam z Nieba w takich przypadkach.

Najświętsza Maryja Panna:
15 października 2009

Drogie dzieci, ludzkość szybko zbliża się do końca, a POŚREDNIE PRZYJŚCIE MOJEGO SYNA JEST BLISKO. Wezwałem was, abyście zapieczętowali wasze domy, aby zło i zaraza przeszły obok. Jednak nadal nie rozumiesz, że jeśli drzwi i okna domu są zapieczętowane, a człowiek nadal jest letni, zło i plaga wejdą i sprawią, że ulegnie grzechowi.

Nasz Pan Jezus Chrystus:
maj 2009

Zachęcam was, abyście nie zapominali o korzystaniu z sakramentaliów. W przypadku chorób zakaźnych (zarazy, zarazy, itp.) Drzwi i okna namaść błogosławionym olejem. Jeśli jesteś chory, posyp jedzenie wodą święconą i pamiętaj o używaniu roślin leczniczych, które Moja Matka poleciła ci używać w tych nieprzewidzianych przypadkach.

Najświętsza Maryja Panna:
24 maja 2017 r

Zbliżają się poważne choroby, które atakują układ pokarmowy; użyj rośliny znanej jako ANGELICA. Używaj całej rośliny prawidłowo, uważając kobiety w ciąży. Nadchodzi choroba, która zaatakuje oczy; w tym celu użyj rośliny znanej jako ŚWIATŁO.

Najświętsza Maryja Panna:
12 marca 2017 r

Jako Wasza Matka błagam Cię, abyś utrzymywała w swoim rutynowym życiu codzienną konieczność spożywania WITAMINY C, codziennego spożywania surowego czosnku lub imbiru.

Luz de Maria (wizja):
3 czerwca 2016 r

Nagle nasza Matka podnosi drugą rękę i pojawiają się istoty ludzkie chore na wielkie plagi; wtedy widzę zdrową osobę zbliżającą się do innej chorej osoby i natychmiast zostaje ona zarażona. . . Pytam naszą Matkę: „Jak możemy pomóc tym braciom i siostrom?”. a ona mówi do mnie: „UŻYJ OLEJU DOBREGO SAMARYTANU. DAŁEM CI NIEZBĘDNE I ODPOWIEDNIE SKŁADNIKI ”.

Nasza Matka powiedziała mi, że nadejdą prawdziwe zarazy i że powinniśmy spożywać rano ząbek surowego czosnku lub olej z oregano: te dwa są doskonałymi antybiotykami. Jeśli nie możesz zdobyć olejku z oregano, możesz go zagotować i zrobić z niego herbatę. Ale olej z oregano jest lepszy jako antybiotyk.

Najświętsza Maryja Panna:
28 stycznia 2016 r

Używaj dziewanny i rozmarynu w małych ilościach.

Najświętsza Maryja Panna:
31 stycznia 2015 r

Rozprzestrzenia się inna choroba, atakując drogi oddechowe; jest niezwykle zaraźliwa. Zachowaj wodę święconą; użyj głogu i rośliny Echinacea do zwalczania tego.

Refleksja Luz de Maria:
10 listopada 2014

Matka Boża opowiedziała mi o chorobie, która zaatakuje układ nerwowy i układ odpornościowy powodując poważne problemy skórne, na co powiedziała mi, żebym używał liścia pokrzywy i miłorzębu.

Nasz Pan Jezus Chrystus:
4 stycznia 2018 r

Moi ludzie, patrzę w przyszłość, a choroba, która stoi przed ludzkością, znajdzie lekarstwo dzięki ROŚLINIE ARTEMIZII na skórze.

[Zwróć uwagę na badania prowadzone na tej roślinie w celu ewentualnej walki z koronawirusem: www.mpg.de]

Najświętsza Maryja Panna:
11 października 2014

Zaraza jest odnawiana przez tych, którzy służą antychrystowi i widzą, jak upadnie gospodarka. Mając to na uwadze, zachęcam was, dzieci, do uzdrawiania ciała tym, co natura zapewnia dla dobra organizmu, a jeśli chodzi o obecną chorobę, stosowanie ARTEMISIA ANNUA.

Najświętsza Maryja Panna:
13 października 2014

Moi umiłowani, jako Matka, która widzi dalej niż wy, wzywam was do jedzenia MULBERRIES [BLACKBERRIES]. Są naturalnym oczyszczaczem krwi, dzięki czemu Twój organizm stanie się bardziej odporny na dolegliwości, które dotkną ludzkość. Nie wiesz, że wiele wirusów i bakterii, które cię nękają, zostało stworzonych przez samego człowieka jako produkt władzy nad całą ludzkością.

Najświętsza Maryja Panna:
13 października 2014

Dieta ludzkości jest wygodna, ale całkowicie szkodliwa dla ludzkiego ciała, które jest nieustannie niszczone i choruje. W tej chwili organizm ludzki jest nasycony złym odżywianiem, co sprzyja osłabieniu organizmu, a nowe choroby opanowują człowieka, powodując wielkie zło.

Luz de Maria zapytał Matkę Marię, co należy zrobić, aby ciało było bardziej odporne na nadchodzące plagi. Matka Boża odpowiedziała:

Moi Umiłowani, użyj wcześniej przegotowanej wody i od razu rozpocznij detoksykację organizmu, wypijając jak najwięcej wody: w ten sposób organizm zostanie oczyszczony.

Aby zapoznać się z nauką stojącą za olejkami eterycznymi, takimi jak Olejek Dobrego Samarytanina, znany również jako olej „Złodzieje”, przeczytaj bezpłatny flipbook: Oil of the Good Samaritan autorstwa Lei Mallett (żony Marka Malletta).

WAŻNE: Nie wszystkie olejki eteryczne są takie same ! Niektóre używają dodatków i wypełniaczy i / lub zostały uzyskane z roślin, w których zastosowano pestycydy / herbicydy, podczas gdy inne są silnie destylowane, tracąc swoją jakość (nawet jeśli twierdzą, że są „w 100% czysty olej”). Proszę zauważyć, że Matka Boża nie zaleca „magicznej” formuły, ale lekarstwo oparte na nauce . [1] Pojawiło się wiele pytań dotyczących tego, które oleje są najlepsze w użyciu i najskuteczniejsze. Kliknij tutaj, jeśli chcesz wyjść poza teren firmy , aby zapoznać się z informacjami, które przeprowadziła Lea Mallett, i przeczytać jej bezpłatny internetowy flipbook: Olej Dobrego Samarytanina … i znaleźć wstępnie zmieszany, Naukowo wymieszana wersja tego oleju dla maksymalnego wsparcia odporności lub wysokiej jakości oleje bazowe.

 

ŹÓDŁO - tłumaczone translatorem z ANG. na PL

This topic was modified 3 lata temu by Marek
 
Opublikowany : 10/04/2021 7:13 am
Share: