Powtórne przyjście Pana Jezusa jest bliskie...

BECZKI - PRZECHOWYW...
 
Notifications
Clear all

BECZKI - PRZECHOWYWANIE ŻYWNOŚCI

 
Marcin
(@marcin)
Member Moderator

Beczki

Beczki to szeroka grupa produktów, które znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym czy w ogrodzie. Wyróżnić można dwa główne rodzaje tego typu produktów. Pierwsze z nich to beczki przeznaczone do kiszenia ogórków czy kapusty, które wykorzystywać można również do celów gospodarczych. Bardzo istotną kwestią, o której nie powinniśmy zapominać, gdy chcemy przechowywać w beczce pożywienie, jest to, aby posiadała atest dopuszczający do kontaktu produktu z żywnością. Drugą grupą beczek, o której chcemy napisać, są zbiorniki na deszczówkę.

B1
B2
B3

Beczka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, charakteryzującego się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkt wyposażony jest w szczelną pokrywę, która posiada wygodne wypustki, ułatwiające szybkie zamykanie oraz otwieranie (system Twist-Off). Dodatkowo solidna gumowa uszczelka dekla gwarantuje szczelność, natomiast dwa poręczne uchwyty umożliwiają łatwe przenoszenie.

Produkt świetnie sprawdzi się do kiszenia kapusty i ogórków, ale również dzięki szczelnej pokrywie może być wykorzystywana do przeprowadza procesu fermentacji.

Posiada atest dopuszczający beczkę do kontaktu z żywnością.

 

 
3 powody, dla których warto kupić ten produkt: 
 
- produkt doskonały do kiszenia kapusty oraz ogórków
- charakteryzuje się dużą szczelnością
- posiada atest dopuszczający do kontaktu z żywnością 
Cytat
Topic starter Opublikowany : 06/04/2021 10:05 am
Share: